7 kosmetických triků, které můžete vyzkoušet před další speciální akcí

Seznam kosmetických triků je vždy dobré mít v zadní kapse, zvláště pokud chcete vypadat obzvlášť nápadně na speciální událost, jako je Silvestr nebo na rande. Vypadat co nejlépe se často promítá do toho, že se cítíme nejlépe, a pomáhá nám zajistit nejlepší možný první dojem, když jdeme na rande nebo potkáváme nové lidi. Na naší celkové péči poté, co si uděláme čas na přípravu, je něco, co nám dodává mimořádné sebevědomí. Níže je 7 beauty hacků, o kterých jste možná ještě neuvažovali a které rozhodně zvýší úroveň vaší hry o kráse a zvýší vaše sebevědomí:

1. Vyzkoušejte samoopalování

Jedním z nejlepších beauty hacků je opálení bez slunce ve formě sprejového opálení, airbrush opálení nebo domácí aplikace samoopalováku. Samoopalování dodá vaší pokožce zářivý jas, zatímco roztok bezslunečného opalovacího prostředku také zakryje nedokonalosti pokožky a vaše pokožka bude vypadat bezchybně.

Svým způsobem je opálení bez slunce jako make-up pro celé vaše tělo. Vyrovnává texturu pleti a rozmazává nedokonalosti.

Ve vašem místním soláriu je pravděpodobně technik pro airbrush nebo stříkací opalovací kabinu, a pokud ne, vaše místní drogerie bude mít samoopalovák. Pokud se rozhodnete pro samoopalovák z drogerie, abyste si to udělali sami doma, nezapomeňte si koupit také aplikační rukavici pro rovnoměrnou aplikaci. V zimě je nejlepší zvolit jemné opálení, ne tmavé nebo nerealisticky vypadající opálení. Před opálením bez slunce byste si vždy měli udělat peeling celého těla, což souvisí s naším dalším beauty hackem.

2. Dodejte své pleti vyleštěný vzhled pomocí kvalitního exfoliantu

Když uděláte peeling obličeje vysoce kvalitním peelingovým lakem, odstraníte matnou a suchou pokožku na povrchu a odhalíte jasnější, hladší a mladší vzhled pokožky pod ní. Vysoce kvalitní produkt, jako je Zo Exfoliating Polish, zanechá vaši pokožku hladkou a připravenou pro rovnoměrnější nanášení make-upu a lesk, který vydrží celou noc.

3. Zkuste prodlužování řas

Prodlužování řas je jedním z nejoblíbenějších kosmetických triků, protože z nich vyskočí oči. Učiní vaše řasy plnějšími, tmavšími a delšími, takže budou vždy vypadat, jako byste na sobě měla oční linky a řasenku – i když na očích nemáte vůbec žádný make-up. Ve skutečnosti, když máte prodloužené řasy, nemusíte nosit žádný oční make-up.

To je perfektní dotek, abyste vypadali nádherně na důležitou událost, a prodlužování řas vám ve skutečnosti ušetří čas, když se připravujete.

4. Dejte svým malým černým šatům výhodu

Většina žen má módní malé černé šaty (LBD), které na nich vypadají fantasticky, ale je běžné zapomínat, jak klíčová je zvýraznění barev – bez ohledu na to, v jakém ročním období se nacházíme. Pokud se nakonec rozhodnete nosit své dokonalé LBD na svou příští speciální událost jí dodejte pár barevných kousků prostřednictvím zábavných a trendy doplňků.

Zkuste si k LBD vzít jasně růžové boty nebo tyrkysový přívěsek.

5. Používejte zvýrazňovač na správných místech

Mít kvalitní zvýrazňovač a aplikovat ho na správná místa před speciální událostí je beauty hack, na který přísahá mnoho žen. Dodejte své pleti další lesk a dodejte svému celkovému vzhledu „faktor X“ s třpytivým rozjasňovačem. Naneste na klíční kost, vmasírujte nad rty a zejména podél lícních kostí.

6. Odstraňte nadýmání koupelí s epsomskou solí

Pokud se před rande nebo událostí cítíte nafouklí, nebudete se cítit příliš sebevědomě – zvláště pokud plánujete nosit své těsné LBD. Udělejte si koupel s epsomskou solí, která zmírní nadýmání, protože vytáhne z těla přebytečné tekutiny. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou, protože teplá koupel je uvolňující, a proto odstraní některé úzkosti z prvního rande. To je také dobrá věc, kterou můžete udělat pro odbourání stresu a snížení tepové frekvence hned po tréninku.

Pokud váš byt má sprchu, ale žádnou vanu, vyzkoušejte jeden z těchto dalších tipů, jak snížit nadýmání před speciální akcí.

7. DIY vlasová maska ​​pro svůdné kadeře

Některé z nejlepších kosmetických hacků mají co do činění s levelováním vaší vlasové hry. Získejte zdravě vypadající vlasy včas na zimní rande nebo speciální událost s DIY zvlhčujícími maskami na opravu vlasů doma. Jednoduše smíchejte asi ½ šálku medu s 1 lžící olivového oleje a 2 lžícemi měkkého avokáda a směs vmasírujte do vlasů. Med uzamyká vlhkost a avokádo doplňuje keratinové proteinové vazby, které se sníží nadměrné vystavení UV záření. Nechte tuto úžasnou DIY masku sedět na vlasech po dobu 30 minut, zakrytou plastovým sáčkem, aby se vlhkost zablokovala.