Vše pro vaše zdraví

OnlineMedical je internetový obchod, který nabízí doplňkky stravy, masti a krémy, zdravotnické potřeby, testovací sady, ale také kosmetiku či krmivo pro zvířata. Vše u nás nakoupíte online z pohodlí domova a za příznivé ceny. Nabízíme kvalitní zboží od ověřených výrobců. Vyberou si u nás i lékaři, pro které máme například dezinfekce, injekční stříkačky, fonendoskopy, stetoskopy či různé druhy obvazového materiálu.

Doplňky stravy

Náš sortiment zahrnuje široké spektrum doplňků stravy vhodných pro děti, sportovce, těhotné a kojící ženy, dospělé i starší lidi. Nabízíme vitamíny, přípravky na dodání energie a vitality, na paměť či různé tinktury a bylinné čaje. Mezi oblíbené doplňky stravy našich zákazníků patří NMN produkty. Obsahují právě látku NMN, která jako jedna z mála na světě pomáhá zpomalit známky stárnutí a udržet si zdraví a energii i ve vyšším věku.

Na krásnou pleť

Pokud máte problémy s mastnou pletí, akné, rozšířenými póry nebo chcete svou pokožku omladit, sáhněte po některém výrobku z oblasti péče o pleť. Vybrat si můžete z vitaminových krémů proti vráskám, regeneračních pleťových masek, esenciálních vod či hydratačních krémů. Mnohé z nich jsou vyrobeny z přírodních látek bez přídavku zbytečné chemie. Takovým příkladem jsou produkty značky HillVital, které mají přírodní složení. Pokud vás trápí lámavé a zesláblé nehty, doporučujeme řadu kosmetických pomůcek SiLICA DermaCare, které vám pomohou udělat vaše nehty zdravější.

Pro vaše mazlíčky

K dostání je také mnoho ze sortimentu pro zvířata. U nás si vyberou chovatelé psů, koček, ptactva, koňů i hlodavců. Nabízíme krmivo, pamlsky, zvířecí doplňky stravy, ale i kartáče na srst, obojky proti parazitům nebo šampony. V prodeji jsou i CBD produkty pro zvířata nebo hmyzí hotely. Pro bezpečnost vašich pejsků nabízíme světlo na obojek pro večerní venčení. Pokud máte koně, hodit se mohou přípravky na péči o kopyta.